Numery alarmowe

998

112

Licznik odwiedzin


Wizyt dziś:6
Wizyt wczoraj:9
Ten miesiąc:2168
Ogólnie wizyt:62967
Max. dziennie:1074
Aktualności

104.jpgMłodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP Puck zabezpieczała logistycznie przebieg zawodów.
Zadaniem OSP Puck było powołanie komisji sędziowskiej, która składała się z członków OSP i sędziowała zawody. Sekretariat zawodów także obsługiwany był przez naszych członków. Młodzież zadbała również o stronę kulinarną, ciasta, mufinki z logo MDP upieczone zostały przez rodziców naszych dzieci. Chleb ze smalcem i ogórkiem miał duże wzięcie. Nie zabrakło strażackiej grochówki i pieczonych kiełbasek z dużego grila.
Dla wszystkich dzieci przybyłych z rodzicami był popcorn przygotowany przez dh Agnieszkę.
Było dużo śmiechu i zabawy i o to chodziło.

 

Zapraszamy do galerii

Ciekawe strony

miasto puck

psp

zosp